Jiřina Karasová

Lektor, kouč a mentor

Jsem koučka, lektorka, vyučující na vysoké škole a studentka doktorského studia v Pedagogice. Absolvovala jsem roční koučovací výcviku EMCC na úrovni Practitioner a dokončuji čtyřletý výcvik na úrovni Senior Practitoner. Vystudovala jsem obor učitelství anglického jazyka a zájem o vlastní seberozvoj a radost z podpory druhých mě dovedli k dalšímu studiu doktorského studia v Brně, kde se věnuji tomu, jak efektivně komunikovat s druhými, abychom se dokázali slyšet a porozumět si. Mimo to se věnuji práci s emocemi, jak je rozpoznat, pojmenovat a jak s nimi pracovat. Tyto dovednosti předávám v rámci mentoringu a kurzů a také budoucím učitelům
v rámci výuky na Pedagogických fakultách MU v Brně a ZČU v Plzni. V roce 2020 jsem objevila, co v životě nabízí aplikovaná divadelní improvizace a od té doby se jí intenzivně věnuji.
Momentálně vedu intenzivní víkendové a semestrální dlouhodobé kurzy aplikované improvizace
zaměřené na osobností rozvoj.

Vojtěch Cibulka

Lektor, kouč a mentor

Jsem kouč s akreditací u EMCC. Mám za sebou cca 500 odkoučovaných hodin a dál se vzdělávám, abych zvýšil úroveň své akreditace na Senior Practitioner. Jsem vystudovaný inženýr a od roku 2017 vedu týmy konstruktérů. V leadershipu a práci s lidmi jsem se vzhlédl, proto jsem si mezi lety 2017-2019 doplnil vzdělání o MBA (Master of Business Administration). Vedení lidí a zkušenosti v automotive korporátu pro mě byly zdrojem obrovských zkušeností, chyb, ale i úspěchů. Tyto zkušenosti rád sdílím v podobě mentoringu a dál pracuji na rozšiřováních svých kompetencí. Tak nějak už jsem se smířil s tím, že vzdělávání je nikdy nekončící proces. Jsem rád, že máme každý svobodu na to si zvolit zda a jak na sobě pracovat. Například osobní rozvoj v podobě aplikované improvizace je perfektní nástroj pro to, jak si hrát a zároveň se rozvíjet.

Přidejte se k nám

Do NOBUCO rádi přibereme kouče a lektory, kterým je naše práce blízká a chtějí pomáhat skrze rozvojové aktivity jako je koučing a vzdělávání.